E-mailadressen leerkrachten

 

De medewerkers van De Driebond kunt u bereiken op de volgende e-mailadressen:

 

 

Groep 1/2

 

Amerins van der Wal 

 

a.vander.wal@o2g2.nl

 

Groep 3

 

Annelies Elzer 

 

a.elzer@o2g2.nl

 

 

Groep 4

 

Andrea Bouwman

Annemiek Wever

a.bouwman@o2g2.nl

a.wever@o2g2.nl

 

Groep 5

 

Harry Ottens

Anne Meijer

h.ottens@o2g2.nl

a.meijer@o2g2.nl

Groep 6/7

 

Sylvia Trentelman 

 

s.trentelman@o2g2.nl

Groep 7/8

Mirjam Gerrits 

Harry Ottens

 

m.gerrits@o2g2.nl

h.ottens@o2g2.nl

 

 

Directeur

 

Wieke Zondervan

w.zondervan@o2g2.nl

Locatieleider /

Intern begeleider

Sanne Lantinga

s.lantinga@o2g2.nl

Gymnastiek

Paul Keulen 

h.j.a.keulen@o2g2.nl

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website zo optimaal mogelijk te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies