E-mailadressen leerkrachten

 

De medewerkers van De Driebond kunt u bereiken op de volgende e-mailadressen

Groep 1/2

Jacky Bakker

Amerins van der Wal 

 

j.bakker1@o2g2.nl

a.vander.wal@o2g2.nl

 

 

Groep 1/2

 

Annemiek Wever

Marloes Dunweg

 

a.wever@o2g2.nl

m.e.dunweg@o2g2.nl

 

Groep 3/4

Amerins van der Wal

Josephine de Leeuw

 

a.vander.wal@o2g2.nl

j.w.de.leeuw@o2g2.nl

 

 

Groep 5

 

Rianne Ramaker

Marloes Dunweg

r.ramaker@o2g2.nl

m.e.dunweg@o2g2.nl

 

Groep 6

 

Sylvia Trentelman s.trentelman@o2g2.nl

 

Groep 7

 

Harry Ottens

Anne Meijer

h.ottens@o2g2.nl

a.meijer@o2g2.nl

Groep 8

Mirjam Gerrits 

Harry Ottens

 

m.gerrits@o2g2.nl

h.ottens@o2g2.nl

 

 

Directeur

 

Wieke Zondervan

w.zondervan@o2g2.nl

Locatieleider /

Intern begeleider

Sanne Lantinga s.lantinga@o2g2.nl
Gymnastiek

Tim Kingma

t.j.kingma@o2g2.nl

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies