Ons team

 

 

Directeur  

Wieke Zondervan

w.zondervan@o2g2.nl

Locatieleider/ Intern begeleider  
Sanne Lantinga s.lantinga@o2g2.nl

 

 

Leerkrachten

1/2

Amerins van der Wal (hele week)

Anne Meijer ( ma ,om de week)

a.vander.wal@o2g2.nl

a.meijer@o2g2.nl

3 Annelies Elzer (hele week) a.elzer@o2g2.nl

4

Annemiek Wever (ma, di, woe)

Andrea Bouwman (do, vrij)

a.wever@o2g2.nl

a.bouwman@o2g2.nl

5

Harry Ottens (ma, di)

Anne Meijer (woe, do, vrij)

h.ottens@o2g2.nl

a.meijer@o2g2.nl

6/7

Sylvia Trentelman (hele week) s.trentelman@o2g2.nl
7/8

Mirjam Gerrits (ma, di, vrij)

Harry Ottens (woe, do)

m.gerrits@o2g2.nl

h.ottens@o2g2.nl

 

Overig personeel

Paul Keulen

vakleerkracht gymnastiek (ma, do)

h.j.a.keulen@o2g2.nl

Monique Visser

klassenassistent (hele week)

m.visser@o2g2.nl

Johan Dumon

administratief medewerker

j.dumon@o2g2.nl

René Sasbrink Harkema

conciërge Engelbert (hele week)

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website zo optimaal mogelijk te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies