Ons team

 

 

Directeur  

Wieke Zondervan

w.zondervan@o2g2.nl

Locatieleider/ Intern begeleider  
Sanne Lantinga s.lantinga@o2g2.nl

 

 

Leerkrachten

1/2

Jacky Bakker (ma, di, woe)

Amerins van der Wal (do, vrij)

j.bakker1@o2g2.nl

a.vander.wal@o2g2.nl

1/2

Annemiek Wever (ma, di, woe)

Marloes Dunweg (do, vrij)

a.wever@o2g2.nl

m.e.dunweg@o2g2.nl

3/4

Amerins van der Wal (ma, di, woe)

Josephine de Leeuw (ma, do, vrij)

a.vander.wal@o2g2.nl

j.w.de.leeuw@o2g2.nl

5

Rianne Ramaker (ma, di, do, vrij)

Marloes Dunweg (woe)

r.ramaker@o2g2.nl

m.e.dunweg@o2g2.nl

6 Sylvia Trentelman (hele week) s.trentelman@o2g2.nl
7

Harry Ottens (ma, di)

Anne Meijer (hele week)

h.ottens@o2g2.nl

a.meijer@o2g2.nl

8

Mirjam Gerrits (ma, di, vrij)

Harry Ottens (woe, do)

m.gerrits@o2g2.nl

h.ottens@o2g2.nl

 

Overig personeel

Tim Kingma

vakleerkracht gymnastiek (ma, do)

t.j.kingma@o2g2.nl

Monique Visser

klassenassistent (ma, di, do, vrij)

m.visser@o2g2.nl

René Sasbrink Harkema

conciërge Engelbert (hele week)  

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies